Smaller Default Larger

Bielsko – Biała, 1 sierpnia 2014 r.

Przed nami kolejna - już 27. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2014, które odbędą się w dniach: od 16 do 18 września br.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego i jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. 

Na tegoroczne targi ENERGETAB 2014 wpłynęły zgłoszenia od około 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się na polskim rynku dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Coraz więcej eksponowanych produktów związanych jest z podnoszeniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii oraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.cosiw.pl/images/energetab2013

Zakres tematyczny ekspozycji targowej jest bardzo obszerny i obejmuje: wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii elektrycznej i cieplnej, elementy i aparaturę elektrotechniki, systemy automatyki i sterowania a także specjalistyczne narzędzia i pojazdy oraz usługi związane z powyższymi branżami.

 

 

ENERGETAB tonajliczniej odwiedzane targi przez profesjonalistów z branży i doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy, umożliwiające jednoczesne spotkania producentów z klientami a także kooperantami czy nawet konkurentami.

Najnowsze, prezentowane na targach produkty, tj. urządzenia, aparaty, osprzęt czy technologie bądź systemy informatyczne, wystawcy mogą zgłaszać do konkursu targowego.Mają one szansę zdobyć, cieszące się bardzo wysokim prestiżem, wyróżnienia. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia i jego kategorii podejmuje Komisja Konkursowa, którą tworzą eksperci partnerów targów. Ogłoszenie decyzji Komisji Konkursowej nastąpi w godzinach popołudniowych pierwszego dnia Targów.

Licznie reprezentowane na targach są media, szczególnie branżowe czasopisma i portale internetowe. Targom będą też towarzyszyły konferencje, seminaria i specjalne prezentacje przygotowane przez wystawców.Organizatorzy spodziewają się, że targi ENERGETAB 2014 kolejny raz potwierdzą swój prymat wśród największych i najliczniej odwiedzanych targów branży energetycznej w środkowej Europie.

Program targów oraz inne przydatne informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie www.energetab.pl.

Na tegoroczne targi ENERGETAB 2014 zapraszamy do ZIAD Bielsko-Biała S.A. (Al. Armii Krajowej 220)

w dniach 16 i 17 września w godz. od 9:00 do 17:00, natomiast 18 września w godz. od 9:00 do 15:00.

Tradycyjnie już na targi wstęp jest bezpłatny.

 

Organizatorzy  ENERGETAB