Smaller Default Larger
„Tesla” jest oryginalną pozycją wydawniczą, przedstawiającą biografię Nikoli Tesli w formie artbooka. Życie i twórczość tego genialnego wynalazcy opowiedziane jest na 75 ilustracjach. Nieprzerwany ciąg misternych rysunków uzupełniają ukryte w alonżach fragmenty tekstu autorstwa Przemysława Słowińskiego pochodzące z książki „Władca piorunów Nikola Tesla i jego genialne wynalazki”.
AUTORKA:
Kalina Michałowska ukończyła studia w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Grafiki, gdzie specjalizowała się w projektowaniu książki i ilustracji, multimediów oraz pracowni rysunku. Studiowała również w Facultad de Bellas Artes Alonso Cano de la Universidad de Granada, a praktyki studenckie odbyła w Lizbonie.Jej twórczość prezentowana była w Polsce podczas corocznych wystaw ASP oraz Targów Książek, a także w Hiszpanii podczas wystaw organizowanych przez La Fundación Valentín de Madariaga w Sewilli i Rondo.
ZAPISY NA KSIĄŻKĘ I PRZEDSPRZEDAŻ W SPECJALNYCH CENACH
• Specjalna cena 70 zł + przesyłka gr atis (całkowity koszt 70 zł) — przy zamówieniu i przedpłacie do 30.09.2017 r .
• Specjalna cena 75 zł + przesyłka 15 zł ( całkowity koszt 90 zł) — przy zamówieniu do 31.10.2017 r . — opłata przy odbiorze przesyłki
• Regularna cena 80 zł + przesyłka 15 zł ( całkowity koszt 95 zł) — po wydaniu 20.12.2017 r.  

formularz zapisu